Lubię 0Nie lubię 0
Odsłon: 573
Komentarzy: 0

 

Na ostatnim spotkaniu z mieszkańcami organizowanym przez Iwonę Czyż z kilkoma radnymi przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz poinformował, że urząd(MTBS) wycofuje się z budowy mieszkań przy ulicy Ustronie Leśne na działkach o numerze ewidencyjnym 603/2 oraz 603/3.

Prawdopodobną przyczyną jest pojawienie się wielu głosów przeciwnych budowie w tym miejscu z tego względu, że nowy budynek byłby za blisko sąsiedniego obiektu mieszkalnego. Dlatego też urząd po wysłuchaniu mieszkańców wycofał się z tych planów.

Oficjalnego komunikatu nie było odnośnie tej sprawy niemniej jednak dostałem informację(email) z urzędu, że ów decyzja jest anulowana.

DECYZJA: Nr 48/19 z dnia 16.07.2019 r. znak:PPZ.6730.13.2764.2019.SW (budowa budynku wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną)

Działki można zobaczyć na mapie po kliknięciu w niniejszy link:

 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze

  • Brak komentarzy

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się