Lubię 0Nie lubię 0
Odsłon: 938
Komentarzy: 0

 

Z uwagi na niedopasowanie pierwszego projektu mapy/ulotki do mozliwości i potrzeb firm publikuję drugi projekt. W tej wersji zaszły zarówno zmiany graficzne jak również warunki uczestnictwa z cennikiem włącznie.

MAPA - ulotka przedstawia w ciekawym wizualnie stylu najważniejsze miejsca w Międzyzdrojach. Głównie atrakcje, ale nie tylko. Przy okazji można się zareklamować. W formacie A3 mapa jest bardzo czytelna.

REKLAMA - dotyczy bloku reklamowego na pierwszej lub drugiej stronie. Przy czym na drugiej stronie jeden podmiot może wykupić max 2 bloki, które może połączyć w jedną reklamę.

CENNIK -

a) koszt reklamy na pierwszej stronie wynosi 375 zł

b) koszt reklamy na drugiej stronie wynosi 50 zł

c) dla taksówek cena wynosi... 5 zł za jeden blok reklamowy na drugiej stronie (liczba miejsc ograniczona)

NAKŁAD - 10.000 szt.

FORMAT - Ulotka z mapą jest formatu A3 i będzie składana do formatu A6. Natomiast linie na rysunku pokazują miejsca "łamania" mapy/ulotki

DYSTRYBUCJA – będzie prowadzona na terenie Międzyzdrojów

E-MAPA - w tym wydaniu mapa będzie również dostępna w wersji elektronicznej. Turysta będzie miał możliwość pobrania mapy z reklamami na telefon. Wówczas będzie mógł oglądać mapę bez internetu.

WARUNKI - w sytuacji braku wystarczającej ilości chętnych pozostanie koncepcja E-MAPY. Wówczas powstanie nowa oferta/artykuł na ten temat

REZERWACJA - Z uwagi, że nie lubię papierologii to nie wystawiam faktur zaliczkowych. Z kolei miejsce dla firmy rezerwuje w momencie przesłania przez dany podmiot emaila z grafiką reklamy i potwierdzeniem (email zwrtny) przez ze mnie. Później w momencie skompletowania wystarczającej listy chętnych będę wystawiał faktury.

PS - przed drukiem prawdopodobnie dojdą jeszcze jakieś drobne zmiany graficzne/ulepszenia

 

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 660235998

Pozdrawiam
Rafał Żołędziewski

 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze

  • Brak komentarzy

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się