Lubię 0Nie lubię 0
Odsłon: 1835
Komentarzy: 0

1) ZAPRASZAM wszystkich chętnych do zamieszczania darmowych ogłoszeń dotyczących wynajmu:

- kwater prywatnych, pokojów, apartamentów, mieszkań, pensjonatów, moteli, hoteli, domków letniskowych i innych miejsc nadających się do wynajęcia :)

2) Umieszczenie ogłoszenia jest darmowe

3) W ramach ogłoszenia można dodać załącznik w postaci linku do swojej strony lub zdjęcia, filmiku znajdującego się na innej stronie w internecie. Proszę jedynie o umiarkowanie w ilości publikowanych elementów w jednym ogłoszeniu

4) Umieszczenie ogłoszenia wymaga zarejestrowania się na portalu www.miedzyzdrojanin.pl. Ponadto będąc zarejestrowanym można swobodnie umieszczać komentarze pod artykułami publikowanymi w gazecie "miedzyzdrojanin.pl"

REJESTRACJA w poniższym linku:     http://www.miedzyzdrojanin.pl/rejestracja

- rejestracja pozwala w sposób nieskrępowany dodawać komentarze pod artykułami w tym i ogłoszeń własnych obiektów przeznaczonych pod wynajem

- UWAGA przy rejestracji należy pamiętać, że pole PSEUDONIM jest widoczne w komentarzu. Z kolei IMIĘ i NAZWISKO jest ukryte. Można ewentualnie w polu "pseudonim" również wpisać "imię i nazwisko" jeśli ktoś sobie życzy aby te informacje się wyświetlały. Wg życzeń.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze

  • Brak komentarzy

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się